У Гурбинському монастирі вшанували память Прп. Меркурія Чернігівського, ігум. Бригинського

7 грудня 2017 року Божого коли Свята Православна Церква вшановує Вмч. Катерину та Прп. Меркурія Чернігівського ігум. Бригинського в цей святковий день у Свято-Воскресенському монастирі на Повстанський Могилах було відслужено божественну літургію, яку звершив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного) та ієродиякона Іллі (Соцького).

Напередодні 6 грудня братія звершила всенічне бдіння.

По завершенні Літургії зі словами повчальної проповіді до вірних звернувся отець намісник, розповівши про подвиг та житіє Прп. Меркурія Чгрнігівського.

Також цього святкового дня братія відслужила молебень перед іконою Прп. Меркурія з частичкою Його нетлінних мощей.

В цей день парафіяни причастились Святих Христових Таїн Тіла і Крові Господньої і просили зцілень у Прп. Меркурія за себе та своїх рідних.

Після молебню та співу величання намісник роздав ікони святого і помазав братію та парафіян освяченим єлеєм, привітав усіх імениннець зі святковим днем і подякував за спільну молитву.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах