Богослужіння в день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці

Ввечері 03 грудня 2017 року Божого, напередодні  свята Введення в храм Пресвятої Богородиці у домовому Трьохсвятительському храмі Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах було звершено святкове всенічне бдіння.

Відправу всенічного бдіння з благословення намісника очолив ієромонах Марк (Лісний). Співи за богослужінням виконував братський хор монастиря.

4 грудня 2017 року Божого коли Свята Православна Церква вшановує Введення в храм Пресвятої Владичиці Нашої Богородиці і Приснодіви Марії в цей святковий день у Свято-Воскресенському монастирі на Повстанський Могилах було відслужено божественну літургію, яку звершив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), ієродиякона Іллі (Соцького) та диякона Андрія Бурдика.

По завершенні Літургії зі словами повчальної проповіді до вірних звернувся отець Андрій.

Також цього святкового дня братія відслужила молебень до Пресвятої Богородиці.

Після молебню намісник привітав усіх присутніх зі святковим днем та помазав усіх присутніх освяченим єлеєм.
Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах