Монастирське богослужіння у неділю 26-ту після П`ятидесятниці

Ввечері 02 грудня 2017 року Божого, напередодні неділі 26-ої після П`ятдесятниці та в передсвято Введення в храм Пресвятої Богородиці у домовому Трьохсвятительському храмі Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах було звершено недільне всенічне бдіння.

Відправу всенічного бдіння очолив намісник  монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні братії обителі.

03 грудня 2017 року Божого, у неділю 26-тю після П`ятидесятниці у Трьохсвятительському храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку чолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), диякона Андрія Бурдика та ієродиякона Іллі (Соцького).

За богослужінням було піднесено особливі молитви за визволення від нашестя чужинців та за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави на Донбасі.

Під час запричасного стиха з благословення намісника монастиря, проповідь виголосив диякон Андрій.

По завершенні Літургії братією монастиря  було відслужено традиційний недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну недільну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах