Богослужіння упродовж 26-ої седмиці після П`ятидесятниці

01 грудня 2017 року Божого у Свято-Воскресенському Гурбинському монастирі було відслужено акафіст до святих Мчч. і сповв. Гурія, Самона і Авіва покровителям родинного добробуту.

Читання акафісту з благословення намісника монастиря очолив ієромонах Лука (Зань), у співслужінні ієромонаха Марка (Лісного).

Вранці 02 грудня 2017 року Божого в домовому Трьохсвятительському храмі монастиря було відслужено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку з благословення намісника очолив ієромонах Лука (Зань). Співи за Літургією виконував братський хор монастиря.

Нагадуємо, що у будні дні у нашій обителі щосереди та щоп`ятниці звершуються читання акафістів, а щосуботи вранці звершується Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого.

Також нагадуємо, що в нашому монастирі є можливість замовити читання будь-якого акафісту в залежності від життєвих потреб та ситуацій.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"