Монастирське богослужіння у неділю 25-ту після П`ятидесятниці

Ввечері 25 листопада 2017 року Божого, напередодні неділі 25-ої після П`ятдесятниці та дня памяті Свт. Іоана Золотоустого, архієп. Константинопольського у домовому Трьохсвятительському храмі Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах було звершено недільне всенічне бдіння.

Відправу всенічного бдіння з благословення намісника очолив ієромонах Марк (Лісний). Співи за богослужінням виконував братський хор монастиря.

26 листопада 2017 року Божого, у неділю 25-тю після П`ятидесятниці та в день памяті Свт. Іоана Золотоустого, архієп. Константинопольського в головному Свято-Воскресенському храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку чолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного) та ієродиякона Іллі (Соцького).

За богослужінням було піднесено особливі молитви за визволення від нашестя чужинців та за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави на Донбасі.

По завершенні Літургії братією монастиря  було відслужено традиційний недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну недільну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах