Богослужіння упродовж 25-ої седмиці після П`ятидесятниці

24 листопада 2017 року Божого у Свято-Воскресенському Гурбинському монастирі було відслужено акафіст до ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ
НА ЧЕСТЬ ЇЇ ІКОНИ "НЕВИПИВАНА ЧАША"
  .

Читання акафісту очолив намісник  монастиря ігумен Онуфрій (Лядя) у співслужінні   ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного) та свящ. Тараса Гордона.

Вранці 25 листопада 2017 року Божого в домовому Трьохсвятительському храмі монастиря було відслужено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку з благословення намісника очолив ієромонах Лука (Зань). Співи за Літургією виконував братський хор монастиря.

Також цього суботнього дня братія звершила заупокійну молитву за жертв голодоморів в Україні.

Нагадуємо, що у будні дні у нашій обителі щосереди та щоп`ятниці звершуються читання акафістів, а щосуботи вранці звершується Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого.

Також нагадуємо, що в нашому монастирі є можливість замовити читання будь-якого акафісту в залежності від життєвих потреб та ситуацій.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"