Престольне свято Михайлівського храму с. Здовбиця

21 листопада 2017 року Божого (8 листопада за ст.ст.), у день Собору Архистратига Божого Михаїла та усіх Небесних Сил Безплотних, з нагоди престольного свята у Михайлівському храмі с. Здовбиця Здолбунівського благочиння було звершено урочисті богослужіння.

Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, на запрошення настоятеля  храму протоієрея Валерія Гелети очолив намісник Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських могилах ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні благочинного Здолбунівського благочиння митрофорного протоієрея Павла Джури, диякона Гурбинського монастиря Андрія Бурдика та запрошеного духовенства.

Після Літургії за традицією було звершено святковий молебень та урочистий хресний хід з читанням Святого Євангелія та окропленням вірян святою водою, які завершилися уставним многоліттям та співом церковного гімну «Боже Великий Єдиний».

По завершенні богослужінь до присутніх з повчальним та вітальним словом звернувся протоієрей Павло Джура. За дорученням керуючого єпархією отець Павло вручив архієрейські благословенні грамоти меценатам та усім, хто ревно трудиться во славу Божу, піклується про красу дому Господнього та дбає про розвиток парафії.

В свою чергу настоятель храму також привітав усіх зі святом та подякував присутнім священнослужителям, парафіяльному хору і вірянам за спільну молитву.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах