Монастирські богослужіння у день свята Собору Архистратига Божого Михаїла та усіх Небесних Сил Безплотних

21 листопада 2017 року Божого (8 листопада за ст.ст.), у день свята Собору Архистратига Божого Михаїла та усіх Небесних Сил Безплотних, у Свято-Воскресенському Гурбинському монастирі на Повстанських Могилах було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку з благословення намісника очолив ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієромонаха Марка (Лісного).

Під час Літургії окрім традиційних прохань за визволення України від нашестя чужинців, з нагоди Дня гідності та свободи було піднесено молитви за упокій душ усіх загиблих борців за волю і незалежність України, зокрема Героїв Небесної сотні та воїнів, які поклали своє життя на Донбасі у зоні проведення АТО.

Після Літургії духовенством було звершено молебень до святого Архистратига Божого Михаїла та усіх Небесних Сил Безплотних, наприкінці якого вірян було традиційно помазано благословенним єлеєм.

По завершенні богослужінь до присутніх з повчальним та вітальним словом звернувся ієромонах Марк, який подякував усім за спільну молитву та привітав усіх із святом.

Цього ж дня намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні диякона Андрія Бурдика на запрошення настотеля Свято-Михайлівського храму с. Здовбиця протоієрея Валерія Гелети очолив святкові богослужіння з нагоди престольного свята храму.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах