Монастирське богослужіння у неділю 24-ту після П`ятидесятниці

Ввечері 18 листопада 2017 року Божого, напередодні неділі 24-ої після П`ятдесятниці, у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено недільне всенічне бдіння.

Відправу всенічного бдіння з благословення намісника очолив ієромонах Марк (Лісний) у співслужінні диякона Андрія Бурдика. Співи за богослужінням виконував братський хор монастиря.

19 листопада 2017 року Божого, у неділю 24-ту після П`ятидесятниці, в головному Свято-Воскресенському храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда), у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), ієродиякона Іллі (Соцького) та диякона Андрія Бурдика.

За богослужінням традиційно було піднесено особливі молитви за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців.

По завершенні Літургії братією монастиря було відслужено традиційний недільний молебень.

На запричасному стиху з благословення намісника отець Андрій виголосив повчальну проповідь про важливість глибокої віри під час молитви до Бога.

По завершенні богослужіння до вірян звернувся намісник обителі ігумен Онуфрій, який привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Цього ж дня монастир відвідали прочани з Покровської недільної школи м. Львова. З благословення намісника прочан зустрічали ієромонах Лука (Зань) та диякон Андрій Бурдик. Після молебню до Пресвятої Богородиці отець Андрій розповів прочанам про історію монастиря та головні святині обителі. Також прочани відвідали меморіал полеглим у Гурбинському бою воїнам УПА та криївку-музей, в якій познайомилися з побутом повстанців-підпільників та експонатами часів Другої світової війни і повстанської боротьби з окупаційними більшовицьким та нацистським режимами. Ознайомившись на завершення із побутом монастирського життя прочани подякували братії монастиря за теплий прийом та вирушили додому.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах