Монастирське богослужіння Дмитрівської поминальної суботи

04 листопада 2017 року, у Димитрівську поминальну суботу, у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершене поминальне богослужіння.

Напередодні ввечері під час вечірнього богослужіння братія обителі особливими молитвами та чинопослідуванням поминала усіх померлих Православних християн.

У суботу ж вранці у головному Воскресенському храмі монастиря було відслужено Божественну літургію яку  з благословення намісника монастиря ігумена Онуфрія (Ляди) очолив ієромонах Лука (Зань).

Співи за Літургією виконував братський хор монастиря.

По завершенні богослужіння братією обителі була відслужина панахида за всіх від віку спочилих християн, та за тих полеглих які за віру Православну і волю України віддали своє життя.

Нагадуємо, що у будні дні у нашій обителі щосереди та щоп`ятниці звершуються читання акафістів, а щосуботи вранці звершується Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого.

Також нагадуємо, що в нашому монастирі є можливість замовити читання будь-якого акафісту в залежності від життєвих потреб та ситуацій.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"