Монастирське богослужіння у неділю 20-ту після П`ятидесятниці.

Ввечері 21 жовтня 2017 року Божого, напередодні неділі 20-ої після П`ятдесятниці, у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено недільне всенічне бдіння.

Відправу всенічного бдіння з благословення намісника очолив ієромонах Лука (Зань). Співи за богослужінням виконував братський хор монастиря.

22 жовтня 2017 року Божого, у неділю 20-ту після П`ятидесятниці, в день пам`яті святих отців VII-го Вселенського Собору в головному Свято-Воскресенському храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного) та ієродиякона Іллі (Соцького).

За богослужінням було піднесено особливі молитви за визволення від нашестя чужинців та за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави на Донбасі.

По завершенні Літургії братією монастиря на чолі з намісником було відслужено традиційний недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах