Монастирські богослужіння у день свята Різдва Пресвятої Богородиці

21 вересня 2017 року Божого (8 вересня ст.ст.), у день Свята Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських могилах було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку з благословення намісника обителі очолив ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієромонаха Марка (Лісного) та ієродиякона Іллі (Соцького).

За Літургією традиційно було піднесено особливі молитви за Україну та українських воїнів, які захищають волю і незалежність України на Сході України.

Після відпусту Літургії було відслужено святковий молебень, який згідно місцевої традиції було звершено перед Почаївською іконою Пресвятої Богородиці.

З повчальним словом про свято та його значення до присутніх звернувся отець Марк, який також привітав усіх з великим двунадесятим святом та подякував за спільну молитву.

На завершення усіх вірян, згідно традиції, було помазано благословенним напередодні за всенічним бдінням єлеєм.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах