Престольне свято Різдво-Богородичного храму селища Мізоч

21 вересня 2017 року Божого (8 вересня ст.ст.), у день Свята Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, намісник Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських могилах ігумен Онуфрій (Ляда) та диякон Андрій Бурдик на запрошення настоятеля Різдво-Богородичного храму селища Мізоч Здолбунівського району Рівненської області протоієрея Олега Гаркавого взяли участь у святкових богослужіннях з нагоди престольного свята.

Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого очолив благочинний Здолбунівського благочиння митрофорний протоієрей Павло Джура у співслужінні запрошеного духовенства Рівненської єпархії.

За Літургією традиційно було піднесено особливі молитви за Україну та українських воїнів, які захищають волю і незалежність України на Сході України.

Після відпусту Літургії було звершено традиційний молебень та Хресний хід навколо храму, під час якого благочинний о. Павло окропив вірян святою водою.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах