Престольне свято храму у селі Новосілки

19 вересня 2017 року Божого (6 вересня ст.ст.) Свята Православна Церква згадувала чудо звершене Святим Архистратигом Божим Михаїлом у Хонах (Колоссах).

Цього дня у с. Новосілки Здолбунівського району Рівненської області храмове свято відзначала місцева громада Української Православної Церкви Київського Патріархату. З нагоди престольного свята тут відбулись урочисті богослужіння.

Після святкової утрені та водосвятного молебню у храмі, було відслужено Божественну Літургію, яку на запрошення настоятеля храму ієрея Тараса Гордона, очолив благочинний Здолбунівського благочиння митрофорний протоієрей Павло Джура у співслужінні запрошеного духовенства Рівненської єпархії.

За Літургією було піднесено особливі молитви за Україну та українських воїнів, а також за всіх парафіян храму, які на чолі з настоятелем ревно дбають про красу дому Господнього.

З благословення намісника Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських могилах та на запрошення о. Тараса участь у святкових богослужіннях взяли ієромонах Лука (Зань), ієромонах Марк (Лісний) та диякон Андрій Бурдик.

Після відпусту Літургії було звершено традиційний Хресний хід навколо храму, під час якого благочинний о. Павло окропив вірян святою водою.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах

Довідка: Храм на честь чуда Архистратига Михаїла у Хонах було відбудовано громадою села Новосілки у 1990 році після руйнації попереднього безбожною московською владою. На початку 2015 року майже одностайним рішенням громада перейшла у юрисдикцію Київського Патріархату.