Монастирські богослужіння упродовж 15-ої седмиці після П`ятдесятниці та у неділю 15-ту після П`ятдесятниці

13 вересня 2017 року Божого, в середу, в день свята Покладення Чесного Пояса Пресвятої Богородицi, у Свято-Воскресенському Гурбинському монастирі було відслужено акафіст до Пресвятої Богородиці.

15 вересня 2017 року Божого, у п`ятницюв день пам`яті преподобних отців Антонія та Феодосія Печерських, у Свято-Воскресенському Гурбинському монастирі було відслужено акафіст усім преподобним отцям Києво-Печерським.

Вранці 16 вересня 2017 року Божого, в суботу, в головному храмі монастиря було відслужено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого. Співи за Літургією виконував братський хор монастиря.

Ввечері 16 вересня 2017 року Божого, напередодні неділі 15-ої після П`ятидесятниці, в головному храмі монастиря було звершено недільне всенічне бдіння.

17 вересня 2017 року Божого, у неділю 15-ту після П`ятидесятниці, в головному храмі монастиря було відслужено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого та недільний молебень.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"