Священноархімандрит Гурбинського монастиря та намісник обителі співлужили Предстоятелеві Церкви за богослужінням на цілющому джерелі присілка Заглина

13 вересня 2017 року Божого, в день свята Покладення Чесного Пояса Пресвятої Богородицi, в рамках Першосвятительськогo візиту до Львівської єпархії, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав Жовківське благочиння і звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого на цілющому джерелі присілка Заглина (с. Монастирок) - місці чудесного явлення Божої Матері.

За богослужінням у числі запрошеного єпископату та духовенства Предстоятелеві нашої Церкви співслужив священноархімандрит Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських могилах архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон та намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда).

Після відпусту Літургії Святійший Патріарх Філарет з ієрархами та духовенством спустилися до цілющого джерела, проспівали молитву до Божої Матері "Царице моя Преблагая..." та скуштували джерельної води.

За матеріалами
Прес-служби Львівсько-Сокальської єпархії