Богослужіння упродовж 14-ої седмиці після П`ятидесятниці

06 вересня 2017 року Божого, в середу, у Свято-Воскресенському Гурбинському монастирі було відслужено акафіст Святителю Миколяю Чудотворцю.

08 вересня 2017 року Божого у Свято-Воскресенському Гурбинському монастирі було відслужено акафіст до Святої Великомучениці Варвари.

Читання акафістів з благословення намісника монастиря ігумена Онуфрія (Ляди) очолив   ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієромонаха Марка (Лісного) та ієродиякона Іллі (Соцького).

Вранці 09 вересня 2017 року Божого в головному храмі монастиря було відслужено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку з благословення намісника очолив ієромонах Лука (Зань). Співи за Літургією виконував братський хор монастиря.

Нагадуємо, що у будні дні у нашій обителі щосереди та щоп`ятниці звершуються читання акафістів, а щосуботи вранці звершується Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого.

Також нагадуємо, що в нашому монастирі є можливість замовити читання будь-якого акафісту в залежності від життєвих потреб та ситуацій.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"