Монастирське богослужіння у неділю 13-ту після П`ятидесятниці.

Ввечері 2 вересня 2017 року Божого, напередодні неділі 13-ої після П`ятдесятниці у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено недільне всенічне бдіння.

У сам недільний день, 3 вересня 2017 року Божого, у головному Свято-Воскресенському храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань) та ієромонаха Марка (Лісного).

За юогослужінням було піднесено особливі молитви за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави в зоні проведення АТО.

По завершенні Літургії братією монастиря на чолі з намісником було відслужено недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, подякував братії, гостям та усім присутнім за спільну молитву і привітав усіх з Воскресним днем.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"