Монастирське богослужіння в день свята первоверховних апостолів Петра і Павла

12 липня Cвята Православна Церква святкує Славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла (бл.67). Касперівської ікони Божої Матері (1853-1855).

В цей святковий день літургійне богослужіння з благословення намісника Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могилах ігумена Онуфрія (Ляди), очолив насельник монастиря ієромонах Ніфонт (Карпінський).

Після читання святкового Євангелія до присутніх у храмі з проповіддю звернувся отець Ніфонт.

По завершенні богослужіння отець Ніфонт , подякував братії, та присутнім за спільну молитву та привітав усіх іменинників з святом.

В другій половині з паломницьким візитом Свято-Воскресенський монастир відвідала настоятелька Свято-Варваренського жіночого монастиря м. Дубно ігуменя Єфросинія, яку супроводжував штатний клірик монастиря ієрей Михайло Сапанюк. Під час перебування в монастирі ними було відслужено Акафіст "Слава Богу за Все"

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах