Монастирське богослужіння в день Різдва Предтечі Іоана Хрестителя

07 липня Cвята Православна Церква святкує Різдво чесного славного пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоана. Прпп. Іова (1621) та Феодосія (1629) Манявських. Прп. Антонія Димського (бл. 1224). правв. отроків Якова та Іоана Менюзьких (1566-1569). Мчч. семи братів: Орентія, Фарнакія, Єроса, Фірмоса, Фірмина, Киріака і Лонгина (IV).

В цей святковий день у Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні насельника монастиря ієромонаха Ніфонта (Карпінського).

Після читання святкового Євангелія до присутніх у храмі з проповіддю звернувся отець Ніфонт.

По завершенні Літургії був відслужений подячний молебень за воїнів, які повернулись зі сходу України.

По завершенні молебню отець Онуфрій подякував братії та присутнім за спільну молитву та привітав іменинників зі святом.

Також усіх присутніх було помазано освяченим єлеєм.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах