Звернення

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!

Дорогі у Христі брати і сестри!

Кожен християнин усвідомлює що серце монастиря це святий храм – душа обителі, духовний механізм який провадить монахами на дорозі спасіння у святій вірі. Тут монахи духовно вдосконалюються, живляться святою силою Божою – благодаттю Духа Святого, моляться за весь світ, а в Гурбинському монатирі на Повстанських Могилах пламеніє ще особлива свічка –свічка молитви за полеглих воїнів УПА, захисників незалежності і свободи України.

В цей час, коли на Сході нашої Батьківщини триває війна з російськими найманцями та терористами, особливо маємо та відчуваємо потребу у посиленій молитві за нашу НЕНЬКУ УКРАЇНУ та її захисників!

Тому щиро просимо усіх християн, усіх людей доброї волі і патріотів нашої вітчизни зголоситися та допомогти у розбудові головного храму – Свято-Воскресенського собору монастиря, а також в облаштуванні території обителі.

Просимо скласти євангельську лепту на розвиток монастиря, а ми у свою чергу складаємо щиру подяку за будь-яку допомогу і запевняємо в щоденній молитві за жертводавців, які для цього будуть обов`язково вписані в "Книгу Жертводавців Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах".

СПАСИ ВАС ГОСПОДИ!

З МОЛИТОВНОЮ ПАМ’ЯТТЮ ТА ЛЮБОВ`Ю,
НАМІСНИК МОНАСТИРЯ ІГУМЕН ОНУФРІЙ (ЛЯДА) З БРАТІЄЮ У ХРИСТІ.

Наші реквізити:

р/р: 26001000014520