Монастирське Богослужіння у 5-ту Неділю після Пятидесятниці

28 червня 2015 року Свята Православна Церква вшановує пам'ять Сщмч. Євсевія, єп. Самосатського (380). Мчч. Зинона та Зіни (304). Мчч. Галактіона та Юліанії.

В цей недільний день в Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено Божественну літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні насельника монастиря ієромонаха Ніфонта (Карпінського) та свящ. Романа Сєткіна викладача Рівненської Духовної Семінарії.

В кінці відправи отець Онуфрій , звернувся з повчальним словом до вірних, подякував всім присутнім за спільну молитву та привітав усіх з Воскресним днем.

Також намісник привітав насельника обителі монаха Євсевія (Качмара) з днем тезоіменитства!

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"