Монастирське Богослужіння у 4-ту Неділю після Пятидесятниці

28 червня 2015 року Свята Православна Церква вшановує пам'ять Прор. Амоса (VIII ст. до Р. Хр.) Прпп. Григорія і Касіяна Авнезьких (1392). Мчч. Віта, Модеста і Крискентії, годувальниці (бл. 303). Мч. Дули Кілікійського (305-313). Прп. Дули, страстотерпця, Єгипетського. Блж. Ієронима Стридонського (420). Перенесення мощей прп. Феодора Сикеота, єп. Анастасіупольського (бл. IX). Блгв. кн. Лазаря Сербського (1389). Свт. Єфрема, патр. Сербського (XIV). Блж. Августина (430). Свт. Іони Київського, всієї Руси чудотворця (1461)

В цей недільний день в Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено Божественну літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні свящ. Романа Сєткіна викладача Рівненської Духовної Семінарії.

Після євангельського читання отець Роман виголосив повчальну проповідь.

В кінці відправи отець Онуфрій , звернувся з повчальним словом до вірних, подякував всім присутнім за спільну молитву та привітав усіх з Воскресним днем.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"