ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО МОНАСТИРЯ

12 лютого Свята Православна Церква вшановує пам`ять трьох великих Вселенських учителів і святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого.

По-особливому святковим цей день є для Гурбинського Свято-Воскресенського мрнастиря на Повстанських Могилах. Адже домовий трапезний храм Воскресенського монастиря є  на честь трьох великих Вселенських учителів і святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого.

В цей  святковий день було відслужено божественну літургію яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієродиякона Марка (Лісного).

Опісля літургії було відслужено молебень  до Трьох Святителів. Також, прочитано молитви за мир та спокій в Україні.

В кінці відправи  о. Онуфрієм було сказано повчальну проповідь. В ній було наголошено на важливості того богословського вчення яке проповідували ці святителі, також о. Онуфрій подякував присутнім за спільну молитву та привітав усіх зі Святковим днем.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах