всі новини >>>

Ігумен Онуфрій взяв участь в урочистому богослужінні з нагоди 5-ї річниці перебування на Рівненській кафедрі архієпископа Іларіона

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах

27 січня 2017 року, в день пам`яті рівноапостольної Ніни, просвітительки Грузії архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив Божественну літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне.

Саме в цей день виповнилося 5 років з дня коли Рівненську єпархію очолив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

За богослужінням архіпастирю співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Лучанін, обласний благочинний протоієрей В`ячеслав Грицак, Рівненський міський благочинний протоієрей Леонід Поліщук, благочинний Свято-Покровського кафедрального собору протоієрей Анатолій Матяшок, духівник єпархії протоієрей Іоан Пилипчук, намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах ігумен Софроній (Бордюк), намісник Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря ігумен Онуфрій (Ляда), настоятель Свято-Іллінського собору міста Дубно протоієрей Ігор Когут, ректор Рівненської духовної семінарії протоієрей Віталій Лотоцький, священнослужителі Свято-Покровського та Свято-Воскресенського кафедральних соборів та прибуле духовенство.

По завершенні літургії був відслужений молебень перед іконою рівноапостольної Ніни, просвітительки Грузії.

Потім протоієрей Сергій Лучанін та протоієрей Анатолій Матяшок привітали владику Іларіона з 5-ю річницею перебування на Рівненській кафедрі, піднісши архіпастирю просфору та квіти.

Архієпископ Іларіон подякував за вітання та привітав всіх імениниць з Днем Ангела.

Завершилось урочисте богослужіння уставним многоліттям.

Від імені наших читачів вітаємо архієпископа Іларіона з 5-ю річницею перебування на Рівненській кафедрі, бажаючи владиці многих і благословенних літ служіння Богові, Церкві та Україні!

Прес-Служба Рівненської єпархії