Богослужіння в Неділю 31-шу після П’ятидесятниці, після Богоявлення

22 січня 2017 року Божого коли Свята Православна Церква вшановує пам`ять  Мч. Полієвкта (259). Прор. Самея (Xст. до Р.Хр.) Свт. Петра, єп. Севастії Вірменської (IV). Прп. Євстратія, чудотворця (IX). Свт. Филипа, митр. Московського і всієї Руси, чудотворця (1569).

В цей недільний день у Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах було відслужено Божественну літургію,
яку очолив намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань) та ієродиякона Марка (Лісного).

За літургією були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

Цього дня багато парафіян приступили до Таїнств Сповіді та Причастя

По завершенні літургії братія відслужила недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій виголосив повчальну проповідь, подякував всім за спільну молитву та привітав усіх з Воскреслим днем.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах