Богослужіння в день свята Собору Пресвятої Богородиці

8 січня 2017 року Божого на другий день Різдва Христового коли Церква Христова вшановує собор Пресвятої Богородиці цього святкового дня у Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було відслужено божественну літургію яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда).

Отцю-наміснику співслужили: ієроманах Лука (Зань), диякон Андрій Бурдик та ієродиякон Марк (Лісний).

Після євангельського читання отець Онуфрій прочитав Різдвяне Послання Архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона.

По завершенні літургії було відслужено молебень до Пресвятої Богородиці, після чого отець Онуфрій звернувся до присутніх у храмі з привітальним словом, де привітав усіх іменинників та парафіян зі святом Собору Пресвятої Богородиці.

Потім було помазано усіх присутніх освяченим єлеєм.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах