Урочисте Монастирське Богослужіння в день Різдва Христового

7 січня 2017 року, з нагоди величного свята - Різдва Господа нашого Ісуса Христа у Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було відслужив урочисту Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Святкове Богослужіння очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Заня), диякона Андрія Бурдика та ієродиякона Марка (Лісного).

Після прочитання Євангелії ігумен Онуфрій зачитав Різдвяне послання Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси України Філарета, до духовенства та віруючих Української Православної Церкви Київського Патріархату.

За літургією були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

Цього святкового дня багато людей приступили до причастя Святих Дарів .

Під час запричасного стиха намісник та хористи монастиря виконали декілька колядок.

На закінчення богослужіння намісник монастиря від імені насельників та від себе особисто привітав парафіян з радісним святом Христового народження, побажав усім щедрих ласк і помочі від новонародженого Богонемовляти Христа Спасителя.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"