Диякон Андрій Бурдик

Диякон Андрій (Бурдик) народився 21 серпня 1978 року в м. Золочів Львівської області у християнській православній родині.

З вересня 1984 року по червень 1993 року навчався у Львівській середній школі № 57 ім. Короля Данила.

У липні 1993 року вступив до Львівського технікуму промислової автоматики, який закінчив з відзнакою у червні 1997 року.

У липні 1997 року вступив до Національного університету «Львівська політехніка» на факультет автоматики, який закінчив у липні 2001 року.

У червні 1998 року розпочав трудову діяльність у сфері інформаційних технологій.

У серпні 2012 року вступив на перший курс заочного відділення Львівської Православної Богословської Академії за спеціальністю «Богослів’я», яку закінчив у червні 2017 року.

Впродовж 2011-2015 рр. працював у прес-службі Львівсько-Сокальської єпархії (медіа-проект "Град Лева").

У червні 2012 року на Козацьких Могилах у с. Пляшева був зарахований до Українського Козацтва.

У липні 2015 року був обраний головою Української Козацької Ліги з присвоєнням козацького звання верховного отамана Реєстру Української Козацької Ліги та призначенням на посаду генерального осавула.

16 серпня 2015 року, у неділю 11-ту після П`ятидесятниці, був рукопокладений у САН ДИЯКОНА. Дияконську хіротонію після попереднього постригу у чтеці та іподияконської хіротесії звершив Преосвященний єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій за Божественною Літургією у Троїце-Михайлівському храмі м. Берегово Закарпатської області.

13 листопада 2016 року у Свято-Троїцькому храмі м. Ужгород за Божественною Літургією під час малого входу Преосвященним єпископом Ужгородським і Закарпатським Варсонофієм нагороджений ПРАВОМ НОСІННЯ ПОДВІЙНОГО ОРАРЯ.

13 грудня 2016 року нагороджений Подякою Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах на знак благословення за щиру працю на користь Святої Церкви Христової та розбудову і розвиток Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могилах.

За період з 2001 по 2016 рр. нагороджений також рядом громадських і козацьких нагород та пам’ятних знаків.

03 січня 2017 року зарахований до кліру Рівненсько-Острозької єпархії УПЦ КП та призначений дияконом Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських могилах.