Монастирське богослужіння у день пам’яті святителя Миколая

19 грудня Свята Церква вшановує пам’ять святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця.

В цей святковий день у Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах було відслужено божественну літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань).

По завершенні богослужіння отець Онуфрій виголосив проповідь про життя та чудеся святителя Миколая.

Цього святкового дня багато прихожан обителі приступили до Таїнств Сповіді та Причастя.

В кінці богослужіння відбувся святковий молебень до святителя Миколая, в кінці якого ігумен Онуфрій привітав усіх присутніх, а особливо іменинників, зі святом й побажав молитовного заступництва святителя, духовної радості та щасливого довголіття.

На закінчення богослужіння духовенство та прихожани приклалися до образу святителя Миколая та помазалися освяченим єлеєм.

Також цього свякового дня найменші прихожани одержали з рук братії монастиря подарунки від святителя Миколая.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"