Богослужіння неділі 26-ої по Пятидесятниці в с. Солонів

18 грудня 2016 року Божого у 26-ту Неділю після Пятидесятниці в цей недільний день у Свято-Параскевському храмі с. Солонів було відслужено божественну літургію, яку очолив намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні  свящ. Романа Сєткіна, свящ. Петра Антонюка та диякона Андрія Бурдика.

На богослужінні священнослужителі молились за перемогу та збереження життя наших воїнів, за мир у нашій Батьківщині, та за об’єднання в єдину Українську Православну Церкву.

По звіершенні богослужіння було відслужено недільний молебень.

По завершенні молебню отець Онуфрій, виголосив недільну проповідь, подякував усім присутнім за спільну молитву, та привітав усіх з Воскресним днем.

Також ігумен Онуфрій з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона представив громаді нового настоятеля храму ієрея Петра Антонюка.

У свою чергу отець Петро подякував священнослужителям та всім присутнім, і помазав парафіян освяченим єлеєм.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах