Монастирське богослужіння в день святої великомучениці Варвари

17 грудня 2016 року, в день памяті свято великомучениці Варвари у Свято-Воскресенськму монастирі на Повстанських Могилах було відслужено Божественну літургію яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань) та диякона Андрія Будика.

За літургією були піднесені додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

Під час запричасного стиха, з благословення намісника обителі, проповідь виголосив отець Андрій.

По завершенні Літургії зі словами привітань до вірних звернувся отець Онуфрій, отець намісник подякував братії та всім присутнім за спільну молитву.

По завершенні Літургії братія відслужила водосвятний молебень над водою яка була принесена з джера святої Варвари.

Також цього святкового дня братія привітала з минувшим днем Ангела диякона Андрія і вручили йому монастирську подяку та просфору, а усіх присутніх було помазано освяченим єлеєм  перед іконою з часткою мощей святої великомучениці Варвари.

ДОВІДКА: Джерело Святої Великомучениці Христової Варвари розташоване неподалік монастиря у мальовничому куточку урочища Гурби.

Багато років з нього б`є цілюща кришталево чиста свята вода, яка, за молитвами Святої Великомучениці Варвари, несе людям благодать та зцілення від недугів.

Запрошуємо усіх благоговійно з молитвою споживати цей дар Божий та отримувати через заступництво Великомучениці Варвари здоров`я душі і тіла, просвічення розуму, укріплення душевних і тілесних сил та безмежні щедроти від Всемилостивого Господа!

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"