Вітання ігумену Онуфрію (Ляді) з нагоди Дня Тезоіменитства

Ваше Високопреоподобіє! Всечесний отче Онуфрію!

Від імені архієпископа Іларіона, духовенства єпархії, братії Свято-Воскресенського чоловічого монастиря прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди Дня Вашого Тезоіменитства!

Маючи намір стати трудівником на Ниві Господній, Ви залишили мирське життя і вступили на пастирський шлях.

Своїм служінням Ви здійснюєте вагомий внесок у справу відродження духовних і утвердження християнських цінностей, ведете людей до спасіння.

Тому у цей знаменний для Вас день бажаємо щоби Всемилостивий Господь укріпив Вас, подав міцність душевних і тілесних сил, аби Ви й надалі гідно несли це нелегке служіння.

За плідну працю і самопосвяту нехай Щедрий Отець Небесний дарує Вам міцне здоров’я, добрий мир, достаток плодів небесних та успіх у всіх добрих починаннях!

Многих і благих Вам літ!