Свято-Параскевський храм с. Солонів відсвяткував свій храмовий празник

В день великої радості для мешканців і парафіян с. Солонів – день пам’яті  святої вмц. Параскеви Пятниці відбулося храмове святкування.

Напередодні в середу ввечері у Свято-Параскевському храмі відбулася святкова всенічна.

А в сам день храмового торжества було відслужено святкову літургію яку очолив намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Павстанських Могилах  ігумен Онуфрій (Ляда) у співслуженні прот.Івана Прокопчука, прот. Іоана Ліщука, свяящ. Назарія Белейка, свящ. Романа Сєткіна та ієромонаха Луки (Зань).

На запричасному повчальну проповідь виголосив свящ. Назарій Белейко.

По завершенні літургії собор духовенства проспівав величання покровительці храму св. вмц. Параскеві П’ятниці, після чого було приспущено образ Почаївської Божої Матері. Вірні побожно підходили до святої ікони, молитовно приклоняючи голову одразу ж помазувалися освяченим єлеєм.

Навколо церкви відбувся хресний хід з читанням чотирьох євангельських зачал на усіх сторонах храму, під час якого духовенство окроплювало побожних вірних святою водою.

На паперті храму ігумен Онуфрій привітав отця настоятеля і увесь парафіяльний збір з пам’ятною подією в житті храму. У відповідь о. Роман подякував за теплі слова і від свого імені звернувся зі словом вдячності:

На завершення урочистостей було виголошено уставні многолітня Патріарху Філарету, правлячому архієрею архієпископу Іларіону, собору духовенства, просили за мир та спокій України, благополуччя о. настоятеля і парафіяльної громади.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах