Новопризначений намісник Гурбинського монастиря звершив свою першу Літургію в обителі

21 червня 2015 року Божого, в третю неділю після П'ятидесятниці, новопризначений намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах ігумен Онуфрій (Ляда) очолив свою першу в обителі Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого.

Отцю-наміснику співслужив викладач Рівненської духовної семінарії ієрей Роман Сєткін.

За богослужінням були піднесені додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

Під час Літургії у монастирському домовому храмі молилася велика кількість парафіян.

Після Євангельського читання ігумен Онуфрій виголосив повчальне слово, у якому наголосив на необхідності піклування про духовнi цінності, які ведуть людину до блаженства та визначають мiсце у вiчностi.

Наприкінці, за традицією обителі, усіх присутніх було помазано благословенним єлеєм.

Фото прес-служби Рівненської єпархії.