Призначено нового намісника Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря

16 червня 2015 року архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Гурбинський Свято-Воскресенський чоловічий монастир на Повстанських Могилах.

Під час візиту Священноархімандрит обителі зачитав братії свій Указ, згідно з яким, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, ієромонах Онуфрій (Ляда) призначається намісником Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах.

Після представлення новопризначеного намісника владика Іларіон ознайомився з життєдіяльністю обителі.

В цей день Гурбинський Свято-Воскресенський чоловічий монастир з паломництвом також відвідав єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій.

Фото прес-служби Свято-Георгіївського
чоловічого монастиря на "Козацьких Могилах"