Монастирське богослужіння в день Святої Тройці

19 червня 2016 року, у неділю 8-му після Пасхи, свято П'ятидесятниці, день Святої Тройці, у Гурбинському Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах було звершино святкову Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого яку очолив намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань) та свящ. Івана Орла.

По завершенні Літургії ігумен Онуфрій у співслужінні братії монастиря звершив велику вечірню під час якої були прочитані три коліноприклонні молитви.

Цього святкового дня багато людей приступили до Таїнств Сповіді та Причастя. На Богослужінні також молилися люди з навколишніх сіл та районів Рівненщини.

Насамкінець отець намісник виголосив проповідь, привітав усіх учасників богослужіння зі святом П'ятидесятниці,  та освятив принесене вірянами зілля.

Також цього святкового дня, усіх присутніх було по мазано освяченим єлеєм.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах