Свято-Воскресенський монастир відвідали прочани з м. Львова

11 червня 2016 року Божого  Свято-Воскресенський чоловічий монастир на Повстанських Могилах відвідала група прочан з м. Львова. Проща була організована прот. Степаном Пальком

Паломники прибули найперше до головної святині монастиря – Свято-Воскресенського храму, де було відслужено божественну літургію яку з благословення намісника обителі ігумена Онуфрія (Ляди) очолив прот. Степан Палько у співслужінні ієромонаха Луки (Зань).

По завершенні літургії духовні відвідини обителі продовжилися проповіддю та розповіддю ігумена Онуфрія про храми обителі та про будівництво головного монастирського Свято-Воскресенського храму.

Паломники перебуваючи в обителі приклонилися до святих мощей та шанованих ікон головного Воскресенського храму.

Наступним кроком подорожі були відвідини прибулими людьми музею-криївки, який знаходиться за головним храмом обителі, де в землі, розташована криївка воїнів Української Повстанської Армії, така ж, яких сотні були по всій Україні. Саме у таких криївках не згасав вогонь свободи та незалежності, саме з таких криївок розповсюджувалась агітація та диверсії проти радянських окупантів, саме у таких криївках знаходили кінець свого життєвого бойового шляху сотні вояків УПА.

Також паломники мали можливість набрати собі святої води з джерела Святої Варвари, яке розташоване неподалік монастиря у мальовничому куточку урочища Гурби. Багато років з нього б'є цілюща кришталево чиста свята вода, яка, за молитвами Святої Великомучениці Варвари, несе людям благодать та зцілення від недуг.

На сам кінець братія монастиря запросила втомлених проте щасливих і сповнених патріотичного та духовного настрою паломників до звичного обіду. Ще довго під час обіду  гості зі Львова обмінювалися цікавим духовним та історичним досвідом отриманим у цей день, а на закінчення отець Степан та парафіяни щиро подякували наміснику і братії за влаштоване тепле прийняття.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"