Монастирське богослужіння у день свята Вознесіння Господнього

9 червня 2016 року Божого Cвята Церква святкує дванадесяте Господське свято Вознесіння Господнього. В цей святковий день у Гурбинському Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах було звершино святкову Божественну літургію.

Літургійне богослужіння з благословення намісника монастиря ігумена Онуфрія (Ляди) очолив ієромонах Лука (Зань).

Після читання святкового Євангелія до присутніх у храмі з проповіддю звернувся отець Лука.

В кінці літургії духовенством було відправлено святковий молебень, також цього святкового дня усі присутні приклалися до ікони Вознесіння Господнього та помазалися освяченим єлеєм.

По завершенні молебню отець Лука, подякував братії, та присутнім за спільну молитву та привітав усіх з святом Вознесіння Господнього.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах