Монастирське богослуіння у 5-ту Неділю після Пасхи, про самарянку

29 травня 2016 року Божого в 5-ту Неділю після Пасхи, про cамарянку в цей недільний день у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було відслужено божественну літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен  Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань).

Також цього недільного дня багато людей приступили до Таїнства Сповіді та Причастя.

По завершенні богослужіння братія відслужила недільнийй молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, подякував братії, усім присутнім за спільну молитву та привітав усіх з Воскресним днем.

Також цього дня, з благословення священноархімандрита обителі архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, ігумен Онуфрій вручив архієрейські благословенні грамоти на знак Благословення за щиру працю на користь Святої Церкви Христової та за вагомий внесок у розбудову Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря  хористам обителі.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах