Ігумен Онуфрій взяв участь у храмовому святі кафедрального собору

02 травня 2016 р., у Світлий понеділок, свій храмовий празник відзначила Свято-Воскресенська громада м. Рівне. Напередодні свята, 01 травня ввечері, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, у кафедральному соборі звершив Великодню вечірню.

В сам день храмового свята, владика Іларіон, у співслужінні кліриків Свято-Воскресенського, Свято-Покровського кафедральних соборів та численного духовенства Рівненської єпархії очолив у кафедральному храмі Божественну літургію.

Під час Малого входу владика Іларіон, до дня Святої Пасхи 2016 року, нагородив насельника Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря ієромонаха Луку (Заня) правом носіння наперсного хреста.

За літургією були піднесенні додаткові прохання за мир в Україні та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

Після запричасного стиха секретар єпархії прот. Сергій Лучанін виголосив Пасхальне Послання архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона.

Потім вихованці недільної школи, яка діє при кафедральному храмі, привітали духовенство і вірних святковими віршами.

По завершенні літургії відбувся хресний хід навколо храму з читанням Євангелія та окропленням вірних освяченою водою, після чого архіпастир привітав духовенство і парафіян з храмовим святом.

Завершилось святкове богослужіння уставним многоліттям.

За матеріалами: rivne-cerkva.rv.ua