Братія монастиря запрошує взяти участь у Заходах з нагоди відзначення 72-ої річниці Гурбенського бою

03 травня, відбудуться заходи з нагоди відзначення 72-ої річниці Гурбенського бою (урочище Гурби, Здолбунівського району).

10.00 год. – Божественна Літургія  в Свято-Воскресенському  чоловічому монастирі на Повстанських  Могилах в урочищі Гурби, яку очолить Священноархімандрит обителі Високопреосвященнійший Іларіон архієпископ Рівненський і Острозький у співслужінні духовенства Рівненської єпархії.

12.00 год. –  панахида біля  Пантеону Слави Героїв Гурбенського бою.

12.30 год. – урочиста церемонія покладання квітів до  Пантеону Слави Героїв Гурбенського бою; виступи аматорських творчих колективів Здолбунівського, Рівненського, Острозького,  Демидівського районів та м. Кузнецовськ.

– Книжкова толока: твори письменників Рівненщини; просвітянська бібліотека; бібліотечка літературного музею Уласа Самчука.

– Частування кулішем.

– Протягом дня відвідувачів прийматиме музей-криївка УПА.

– Кожен з відвідувачів матиме змогу скуштувати джерельної води із джерела св.Варвари, що знаходиться неподалік монастиря.

– Працюватимуть торговельні точки з продажу патріотичної символіки.

- Запрошуємо усіх бажаючих до спільної молитви.

За матеріалами: Здолбунівської РДА