Монастирське богослужіння Великої суботи

30 квітня 2016 року Божого, у Велику суботу, у Гурбинському Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах братія звершила Божественну літургію святителя Василія Великого божественна літургія розпочиналась з вечірньої, під час якої читалися 15 паремій із Старого Завіту, що містять пророцтва про Воскресіння Христа.

Також у цей день було звершено утреню з чином поховання Господа нашого Ісуса Христа яка розпочалась у 5-тій годині ранку.

На початку утрені отець намісник  та братія перед Плащаницею Спасителя прочитали Непорочні (стихи 17-ої кафизми) котрі чередувалися з піснеспівами на честь Господа нашого Ісуса Христа, Який страждав, був розп’ятий, помер та був покладений у гробі заради людського спасіння.

По закінченні Великого славослів’я було звершино хресний хід з Плащаницею навколо храму.

Богослужіння очолив намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань) та диякона Сергія Ковальчука.

По завершені богослужіння отець Онуфрій виголосив повчальну проповідь та привітав прихожан з Великою суботою.
Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах