Монастирське богослужіння в день свята Входу Господнього у Єрусалим

24 квітня 2016 року, у шосту неділю Великого посту Православна Церква вшанувала одне із двунадесятих свят – Вхід Господній у Єрусалим. В цей день у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було відслужено божественну літургію.

Богослужіння очолив намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань) та диякона Андрія Бурдика (Закарпатська єпархія).

Цього дня монастирський храм був наповнений великою кількістю вірян, значна кількість яких  приступили до таїнств сповіді та Причастя Святих Христових Таїн.

Під час запричасного стиха отець Андрій виголосив повчальну проповідь, де розкрив зміст свята, Входу Господнього у Єрусалим.

По завершенні богослужіння намісник благословив і освятив вербу, яку віруючі принесли до храму, та помазав усіх освяченим єлеєм.

Також подякував усім присутнім за спільну молитву та привітав із Вербною неділею

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах