В селі Солонів звершили таїнство Соборування

08 квітня 2016 року, у пятницю четвертої седмиці Великого посту, у Свято-Параскевському храмі с. Солонів, на запрошення настоятеля храму свящ. Романа Сєткіна намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах ігумен Онуфрій (Ляда), очолив Божественну літургію Ранішосвячених Дарів а по завершенні Божественної літургії було завершено  Таїнство Соборування.

Отцю наміснику співслужили, настоятель храму свящ. Роман Сєткін, ієромонах Лука (Зань), свящ. Назарій Белейко, свящ. Михайло Кобзяк та свящ. Іван Орел.

Цього дня багато вірян приступили до Таїнства зцілення душі і тіла. Після богослужіння отець Назарій, вітаючи присутніх з прийняттям Таїнства Соборування, звернувся до віруючих з словами повчальної проповіді.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах