Монастирське богослужіння на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці

7 квітня Православна Церква відзначає велике дванадесяте свято - Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.

У цей святковий день у Гурбинському Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах  ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань) очолив Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого, яка цього дня, згідно церковного уставу, розпочиналась з вечірньої.

Після Євангельського читання отець Онуфрій звернувся з повчальним словом до вірних.

Під час богослужіння прихожани монастиря, приступили до таїнств сповіді та Причастя Святих Христових Таїн.

В кінці відправи отець Онуфрій , подякував усім присутнім за спільну молитву та привітав  зі Святковим днем.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах