Монастирське богослужінння у Хрестопоклонну неділю

3 квітня, у третю неділю Великого посту, Хрестопоклонну, у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було відслужено божественну літургію, яку з благословення намісника монастиря ігумена Онуфрія (Ляди) очолив ієромонах Лука (Зань).

Звертаючись до вірних із словами настанови, отець Лука розповів про молитовне шанування Животворчого Хреста Господнього.

Під час літургії були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні, прохання про подолання розділення Української Православної Церкви та прохання за полонених.

Також цього дня братія обителі помолилась  і за убитих на Донбасі воїнів, які віддали своє життя за волю, незалежність і цілісність Української Держави та всіх загиблих на Майданах.

По завершенні літургії був відслужений молебень та звершено поклоніння Животворчому Хресту Господньому.

В кінці відправи отець Лука подякував братії та усім присутнім за спільну молитву та привітав  з Воскресним днем.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах