Заупокійне богослужіння в суботу третьої седмиці Великого Посту

2 квітня 2016 року, в суботу третьої седмиці Великого посту, в день пам’яті прпп. Іоана, Сергія, Патрикія та інших в обителі св. Сави вбитих (796). Прп. Єфросина Сіноєзерського, Новгородського (1612). Мц. Фотини (Світлани), самарянки, її синів мчч. Віктора, нареченого Фотином та Іосії; мцц. Анатолії, Фото, Фотиди, Параскеви, Киріакія, Домніни і мч. Севастіана (бл. 66). Мцц. Олександри, Клавдія, Євфрасії, Матрони, Юліанії, Євфимії і Феодосії (310). Свт. Микити, спов., архієп. Аполлоніадського (бл. 813-820), в цей день у Свято-Михайлівському храмі с. Здовбиця  було відслужено уставні богослужіння.

Богослужіння очолив намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах ігумен Онуфрій (Ляда).

За літургією отець Онуфрій молився за здоровя настоятеля храму прот. Віктора.

Цього суботнього дня багато вірян причастилися Святих Христових Таїн.

По завершені літургії отець намісник виголосив повчальну проповідь.

Також в цей була відслужена літія за в Бозі спочилих.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах