Монастирське богослужіння у 2-гу неділю Великого посту

27 березня 2016 року Божого коли Свята  Православна Церква вшановує пам'ять Свт. Григорія Палами, архієп. Фессалонікійського у Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах було відслужено Божественну літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань) та свящ. Івана Орла.

Після євангельського читання отець Онуфрій звернувся з повчальною проповіддю до вірних де розкрив зміст євангельського читання.

В кінці відправи отець намісник, подякував усім присутнім за спільну молитву та привітав  з Воскресним днем.

По завершені богослужіння була відслужена Літія за в Бозі спочилих.

Також у другій половині дня
у неділю другої седмиці Великого посту, братія монастиря звершила чин Пасії (з читанням страсного Євангелія від Матфея).

По завершені чину Пасії намісник обителі ігумен Онуфрій звернувся з повчальним словом до всіх присутніх.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах