Монастирське богослужіння у неділю Торжества Православ’я

Починаючи з IX століття, перша неділя Великого посту в Православній Церкві називається Неділею Торжества Православ’я. Сьомий Вселенський собор, що тоді відбувся, раз і назавжди ствердив вчення про шанування святих ікон і молитовне поклоніння їм.

В цей недільний день 20 березня 2016 року Божого у Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських  Могилах було відслужено божественну літургію яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань).

По завершенні Божественної літургії братія відслужила особливий молебень неділі Торжества Православ’я. Під час молебню присутні у храмі урочисто проспівали "Символ віри". Також було виголошено «Вічну пам’ять» благовірним царям і царицям, великим князям і гетьманам Київської Руси та усім захисникам Православ’я. Також було виголошено «Многоліття» Предстоятелям Православних Церков, митрополитам, архієпископам та єпископам, усьому священичому та дияконському чину, ченцям і всім православним християнам.

В кінці відправи отець Онуфрій звернувся до присутніх з повчальною проповіддю в якій закликав вірних твердо триматися Православної віри, подякував братії та усім присутнім за спільну молитву та привітав  з Воскресним днем.